logo boiron

Dětská řada

Šetrná péče po naše malé superhrdiny

dětská řada 3

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Camilia®, Colental®, Coryzalia® pro děti a Sedalia® jsou homeopatické léčivé přípravky k vnitřnímu užití užívané tradičně v homeopatii: Camilia®: ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat. Colental®: k léčbě kojenecké koliky u novorozenců a kojenců. Coryzalia® pro děti: k léčbě rýmy a nachlazení. Sedalia® : k léčbě nezávažných úzkostných stavů a lehkých poruch spánku u dětí od 1 roku.
Léčivé přípravky Colental a Coryzalia pro děti budou na českém trhu k dispozici od 05/2024.

colental

PRŮVODCE PRO MAMINKY A TATÍNKY

Jak si poradit s dětskou kolikou, růstem zoubků, rýmou a nespavostí.

Milí rodiče,

ve vašem životě se objevil jeden malý človíček. Ještě úplně neví, jak to na světě chodí, ale je to velký průzkumník. Ze začátku mu věci půjdou pomaleji, bude je všechny objevovat, a než začne chodit, dá mu to také nějakou práci. Občas taky bude plakat, protože ho překvapí, že mu rostou zoubky nebo že ho bolí bříško. Pro všechny tyhle případy je dobré vědět, že v tom nejste sami.

Abyste vaše děťátko mohli vychovat s respektem a péčí, jsme tady a nabízíme pomocnou ruku. I proto jsme pro vás připravili pár rad a tipů, které vám pomohou odhalit, ale také léčit nejčastější bolístky vašich malých superhrdinů.

Nebojte se. Zvládnete to!