logo boiron

Média

Společnost Boiron byla založena v roce 1932 a je nezávislou rodinnou farmaceutickou laboratoří specializující se na výrobu homeopatických léků.

Sdílet

Lucie KafkováKontakt

Lucie Kafková

PR manager

tel: +420 775 693 898

email: lucie.kafkova@boiron.cz

média ilustrační obrázek

Společnost Boiron byla založena v roce 1932 a je nezávislou rodinnou farmaceutickou laboratoří specializující se na výrobu homeopatických léků.

Ve více než 50 zemích pracuje 2 801 našich zaměstnanců, kteří důsledně a se zaujetím rozvíjejí naše projekty v oblasti zdraví.

Posláním společnosti Boiron je hledání účinných a bezpečných řešení a zlepšování kvality života všech pacientů. Je pro nás ctí být nositeli této celostní vize zdraví a vyvíjet léky pro každého.

V současné době užívá homeopatické léky více než 300 milionů pacientů a doporučuje je více než 400 000 zdravotnických odborníků po celém světě.

Díky exkluzivním a inovativním postupům a kontrole celého výrobního procesu homeopatických léků garantujeme odborníkům ve zdravotnictví i pacientům vysoce kvalitní a spolehlivé léky.

Buďme tedy otevření, sdílejme své znalosti, zkušenosti a odbornost a představme si novou éru, ve které by každý subjekt působící v oblasti zdravotní péče považoval všechny terapie za navzájem komplementární, aby mohl pacientům nabídnout ty nejlepší kombinace zdravotní péče.

Protože pro společnost Boiron je zdraví především otázkou lidskosti.

A protože vaše zdraví si zaslouží ten největší respekt.