datum vydání: 15. 6. 2022 

Letní prázdninové cestování je opět před námi. Většina z nás se už těší na volné dny strávené mimo domov, ovšem pro mnohé může přesun do cílové destinace přestavovat noční můru. Cesta autem, vlakem nebo letadlem totiž u dětí i dospělých často vyvolává kinetózu – nevolnost způsobenou přesunem v dopravním prostředku. K prevenci a léčbě tohoto stavu pomůže homeopatický léčivý přípravek Cocculine®.  

cestující dítě v autěmask

Kinetóza postihuje nejčastěji děti, těhotné ženy a osoby, které trpí migrénami. Projevit se může jednorázově, ale citliví lidé jí trpí pravidelně – pokaždé, když někam cestují. Příčinou nevolnosti při cestování je podráždění rovnovážného ústrojí umístěného ve středním uchu. Postižený je bledý a vyčerpaný, má zrychlený tep, potí se, má pocit závrati a pocit na zvracení, který může i v samotné zvracení přejít.   

Cocculine® je léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě kinetózy při cestování dopravními prostředky. Jde o šetrný lék, u něhož se neočekávají žádné interakce s jinými léčivými přípravky a ani žádné nežádoucí účinky, a užívat ho může celá rodina, včetně těhotných a kojících žen a dětí od 18 měsíců věku. Užívání přípravku Cocculine® je velmi praktické, tableta se nechá rozpustit v ústech a není potřeba ji zapíjet.

Kromě prevence a léčby nevolnosti při cestování je Cocculine® vhodný k léčbě všech typů nevolnosti a zvracení bez horečky jako je například:

  • v těhotenství
  • při chemoterapeutické léčbě
  • při excesech (stravování, alkohol)
  • při migrénách
rodina, jídlo, těhotná maminka, cocculinemask
Cocculinemask

Cocculine® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití užívaný tradičně v homeopatii k prevenci a léčbě kinetózy při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď) a k léčbě nauzey a zvracení bez horečky. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Sdílet :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr
ok

Čtěte také