logo boiron

Thuya occidentalis 9 CH nově ve výhodném balení

Máme pro vás další novinku! K dostání je v řadě již čtvrté ekonomické balení jednosložkového léčivého přípravku. Za výhodnější cenu v balení po 3 tubách jsme na trh uvedli přípravek Thuya occidentalis v ředění 9 CH.Balení po 3 tubách je pro pacienty ekonomičtější, má výhodnější cenu a podporuje dodržení délky léčby, protože pomůže zajistit, aby zásoba léků vydržela pacientům i na dlouhodobější užívání. V tzv. homeopacku, se již prodávají přípravky Arnica montana 9 CH, Ricinus communis 5 CH a Hekla lava 9 CH. Tuto řadu nyní doplnil další produkt - jednosložkový léčivý přípravek Thuya occidentalis 9 CH.

 

Homeopatické léčivé přípravky představují šetrnou formu léčby a mohou být kombinovány s klasickými léčebnými metodami. U homeopatických léků se neočekávají žádné nežádoucí účinky a díky tomu jsou vhodné pro všechny pacienty bez omezení věku – a to i pro děti, těhotné a kojící matky.

lékárník

O výběru vhodného homeopatického léčivého přípravku je vhodné se poradit s odborníkem, který je v homeopatii vyškolen – a to nejlépe s praktickým lékařem, pediatrem, lékařem specialistou, nebo s lékárníkem či porodní asistentkou. Pouze odborník může navrhnout vhodnou léčbu homeopatickými léky, a to samostatně nebo jako doplněk klasické léčby. U homeopatie je velmi důležitý vhodný výběr homeopatického léku dle příznaků pacienta. Homeopatické léky jsou k dostání v lékárnách.

 

Thuya occidentalis 9 CH je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou Thuya occidentalis.

Arnica montana 9 CH je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou Arnica montana.

Ricinus communis 5 CH je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou Ricinus communis.

Hekla lava 9 CH je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou Hekla lava.

 

Čtěte pečlivě údaje na obalech přípravků.