logo boiron

Představujeme nový reklamní spot na Oscillococcinum

Hraný příběh, ve kterém se hlavní protagonisté během jednoho okamžiku promění v kreslené – takový je nový reklamní spot na homeopatický léčivý přípravek Oscillococcinum, který jsme představili v rámci podzimní kampaně.

Představujeme nový reklamní spot na Oscillococcinum

 

Hraný příběh, ve kterém se hlavní protagonisté během jednoho okamžiku promění v kreslené – takový je nový reklamní spot na homeopatický léčivý přípravek Oscillococcinum, který jsme představili v rámci podzimní kampaně. Vizuál s kreslenými postavičkami je k vidění nejen ve spotech v televizi, ale i na dalších reklamních plochách. Nápaditá kampaň se propsala do online médií, tištěné inzerce i do vizuálu informačních brožur.

 

„Nová reklamní kampaň kombinuje ilustrované prvky s projekcí do reálného světa, kterou představují videa nebo fotografie,“ vysvětluje marketingová ředitelka BOIRON CZ Sylva Simkanič Indrová a dodává: „Nápad s kombinací reálného a kresleného příběhu je inovativní a BOIRON se chystá v tomto duchu pracovat i na kampaních pro další homeopatické léčivé přípravky.“ 

 

Doufáme, že vás naše nová reklamní kampaň zaujala, a přejeme vám krásný podzim prožitý ve zdraví.