logo boiron

Představujeme dvě novinky na nejčastější potíže miminek

Boiron uvádí na český trh dva nové přípravky pro nejmenší děti. Rodičům miminek a batolat představuje jednak šetrné řešení pro léčbu kojenecké koliky, ale také nový přípravek pro léčbu rýmy a nachlazení u dětí od narození. Dva nové homeopatické léky tak rozšíří dětskou řadu přípravků Boiron, která je určená pro komplexní péči při běžných bolístkách dětského věku.

Novinky: Colental® a Coryzalia® pro děti

„Rozšířit portfolio pediatrické řady jsme se rozhodli zejména proto, že chceme nabídnout šetrné a neinvazivní řešení při nejčastějších zdravotních obtížích, se kterými se potýkají miminka a nejmenší děti,“ vysvětluje Sylva Simkanič Indrová, marketingová ředitelka Boiron CZ a dodává: „Na trh uvádíme dva nové homeopatické vícesložkové léky – Colental® určený pro léčbu kojenecké koliky, bolesti bříška a nadýmání, a přípravek Coryzalia® pro děti určený pro léčbu rýmy a nachlazení.“ 

Oba přípravky jsou díky svému unikátnímu složení vyvinuté speciálně pro děti a reflektují potřeby nejmenších pacientů i svou formou podání. Colental® i Coryzalia® pro děti jsou k dispozici ve formě perorálního roztoku v jednodávkových obalech. Složky v homeopatickém ředění jsou balené ve sterilních a praktických obalech, které zajistí bezpečné a přesné dávkování. Aplikují se přímo do úst dítěte. 

colental

Dětská řada Boiron: Šetrná péče pro malé superhrdiny 

V rámci kampaně nazvané „Šetrná péče pro naše malé superhrdiny“ Boiron nejenže představuje dva nové přípravky, ale zahrnuje do ní i dva stávající již zavedené a osvědčené léčivé přípravky pro malé děti – homeopatický lék Camilia® určený pro použití při potížích při růstu zubů u kojenců a batolat a přípravek Sedalia® určený při nezávažných úzkostných stavech a lehkých poruchách spánku. Všechny čtyři přípravky v rámci kampaně ožívají v jednom společném příběhu.  

„Rozhodli jsme se dětskou řadu propojit s tématem superhrdinů, protože vnímáme, že malé děti musí už od samotného narození čelit řadě výzev. Každý rodič má tak doma svého malého superhrdinu a je skvělé, když ho může podpořit a pomoci mu. Nejen při růstu, učení a poznávání světa, ale i v boji s běžnými zdravotními potížemi a bolístkami,“ uzavírá Indrová.  

Čtěte pečlivě příbalové informace. 

Colental® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití užívaný tradičně v homeopatii k léčbě kojenecké koliky u novorozenců a kojenců, která se projevuje např. bolestí bříška, nadýmáním a neklidem. 

Coryzalia® pro děti je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití užívaný tradičně v homeopatii k léčbě rýmy a nachlazení, které se projevují např. výtokem z nosu, kýcháním, pocitem ucpaného nosu a slzením. Pro děti do 12 let. 

Camilia® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat (jako jsou např. bolesti při prořezávání zubů, podrážděnost, červené tváře, průjem). 

Sedalia® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití užívaný tradičně v homeopatii k léčbě nezávažných úzkostných stavů, jako je nervozita, neklid a podrážděnost, a lehkých poruch spánku u dětí od 1 roku.