logo boiron

Novinka: výhodné balení přípravku Hekla lava 9 CH

Nabídnout nákup přípravků za výhodnou cenu a zároveň zajistit, aby pacientům jejich zásoba vystačila i na dlouhodobější užívání. Takové jsou hlavní přednosti tzv. Homeopacků, které jsme poprvé představili v minulém roce.

Nabídnout nákup přípravků za výhodnou cenu a zároveň zajistit, aby pacientům jejich zásoba vystačila i na dlouhodobější užívání. Takové jsou hlavní přednosti tzv. Homeopacků, které jsme poprvé představili v minulém roce.

V ekonomickém balení po 3 tubách se prodávají již přípravky Arnica montana v ředění 9 CH a Ricinus communis v ředění 5 CH. A nyní se portfolio Homeopacků rozšiřuje o další položku – jednosložkový léčivý přípravek Hekla lava v ředění 9 CH.

„Hekla lava v ředění 9 CH je již třetím jednosložkovým léčivým přípravkem, který BOIRON v balení po 3 tubách představuje. Snažíme se, aby v ekonomickém balení byly postupně k dostání všechny nejvíce vyhledávané homeopatické léky, a proto na rozšiřování portfolia Homeopacků neustále pracujeme,“ popisuje marketingová ředitelka BOIRON CZ Sylva Simkanič Indrová.

Homeopatické léčivé přípravky představují šetrnou formu léčby a mohou být kombinovány s klasickými léčebnými metodami. U homeopatických léků se neočekávají žádné nežádoucí účinky a díky tomu jsou vhodné pro celou rodinu.

O výběru vhodného homeopatického léčivého přípravku je nutné se poradit s odborníkem, který je v homeopatii vyškolen – a to nejlépe s praktickým lékařem, pediatrem, lékařem specialistou, nebo s lékárníkem či porodní asistentkou. Pouze odborník může navrhnout vhodnou léčbu homeopatickými léky, a to samostatně nebo jako doplněk klasické léčby. U homeopatie je velmi důležitý vhodný výběr homeopatického léku dle příznaků pacienta. Homeopatické léky jsou k dostání v lékárnách.

Hekla lava 9 CH je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou Hekla lava.

Čtěte pečlivě obal přípravku.