logo boiron

Konference Pro zdraví ženy poprvé v Praze

Prevence duševního zdraví – takové bylo hlavní téma konference, která se po několika úspěšných konáních na Slovensku představila poprvé v Praze. Kon..

datum vydání: 31. 03. 2022

Prevence duševního zdraví – takové bylo hlavní téma konference, která se po několika úspěšných konáních na Slovensku představila poprvé v Praze. Konferenční prostory pražského Grandior Hotelu se poslední březnovou sobotu naplnily ženami, které měly společný cíl: Na chvíli se zastavit a věnovat čas svému psychickému zdraví a pohodě.

Kromě řady přednášek, diskusí i rozhovorů s odborníky, si návštěvnice na místě mohly zacvičit jógu, dopřát si relax, vyzkoušet kosmetické procedury nebo se dozvědět více o možnostech řešení zdravotních problémů pomocí homeopatie. Přednáškou konferenci oživila MUDr. Ilona Ludvíková, předsedkyně Homeopatické lékařské asociace, která hovořila o své cestě k homeopatii a také o tom, jak předejít dlouhodobému stresu. Na místě nechyběl ani stánek BOIRON, u kterého bylo od rána až do pozdního odpoledne plno. Kolemjdoucí se zajímali o principy šetrné homeopatické léčby i o použití jednotlivých přípravků našeho homeopatického portfolia. Na stánku bylo možné si nechat změřit pomocí speciálního testu hladinu stresu a poté se oddat rukám naší šikovné masérky, která zájemkyním dopřála relax v podobě masáže šíje.