datum vydání: 2. 5. 2022

Ekonomické balení s výhodnou cenou a jistota, že vám zásoba užívaného léčivého přípravku jen tak nedojde. Takové jsou hlavní přednosti Homeopacků – na trh nově uvedených balení jednosložkových homeopatických léků. Po třech kusech je možné si v lékárně nově nakoupit přípravky Arnica montana v ředění 9 CH a Ricinus communis v ředění 5 CH.

Ricinus pack kruhmask

„K zavedení homeopacků u těchto dvou vybraných léčivých přípravků jsme se rozhodli z toho důvodu, že jde o pacienty nejvíce vyhledávané homeopatické léky,“ popisuje uvedení novinky na trh marketingová ředitelka BOIRON Sylva Simkanič Indrová. Díky Homeopackům tak bude používání homeopatických léků pro pacienty pohodlnější, praktičtější i ekonomicky výhodnější. 

 

Homeopatické léčivé přípravky představují šetrnou formu léčby, jsou vhodné pro léčbu akutních i chronických zdravotních stavů a mohou být kombinovány s klasickými léčebnými metodami. Homeopatické léky nemají žádné známé nežádoucí účinky a díky tomu jsou vhodné pro pacienty bez omezení věku. 

 

O výběru vhodného homeopatického léčivého přípravku je nutné se poradit s odborníkem, který je v homeopatii vyškolen – a to nejlépe s praktickým lékařem, pediatrem, lékařem specialistou, nebo s lékárníkem či porodní asistentkou. Pouze odborník může navrhnout vhodnou léčbu homeopatickými léky, a to samostatně nebo jako doplněk klasické léčby. U homeopatie je velmi důležitý vhodný výběr homeopatického léku dle příznaků pacienta. Homeopatické léky jsou k dostání v lékárnách. 

 

Ricinus communis 5 CH je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou Ricinus communis. Čtěte pečlivě obal přípravku.

Arnica Montana 9 CH je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití s léčivou látkou Arnica montana. Čtěte pečlivě obal přípravku.
 

Sdílet :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr
ok

Čtěte také