Zajímají vás aktuální témata týkající se zdraví? Máte rádi homeopatii a chcete se dozvědět víc o homeopatických léčivých přípravcích i o tom, jak se vyrábějí? Pak pro vás máme dobrou zprávu: BOIRON CZ nově vstupuje na Instagram. 

 

Cílem vzniku instagramového účtu BOIRON CZ bylo přiblížit homeopatii jako takovou široké veřejnosti, informovat o přínosech její léčby a o produktových novinkách. Instagram BOIRON CZ spustil rok poté, co začal fungovat na Facebooku. 
„Instagram je pro nás cestou, kterou chceme naše sledující informovat o nejen o zákulisí naší společnosti a samotné výrobě homeopatik, ale také o aktuálních tématech týkajících se zdraví. Na našem účtu tak lidé najdou řadu tipů a rad, jak pečovat o své zdraví, dáme jim možnost nahlédnout do výroby homeopatických přípravků a zasvětíme je do příběhu značky BOIRON, která letos slaví 90. narozeniny,“ vysvětluje marketingová ředitelka společnosti Sylva Simkanič Indrová. 
Na Instagramu plánuje BOIRON CZ také informovat o projektu Homeopatie a věda, jehož kampaň nyní probíhá po celé Evropě. Projekt, jehož cílem je podpora vědeckých důkazů v homeopatii, vznikl pod záštitou britského Institutu pro výzkum v homeopatii (HRI) a má za cíl seznámit širokou veřejnost s důkazy ve prospěch homeopatie a vyvrátit názor, že je neúčinná.
 

Sdílet :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr
ok

Čtěte také