logo boiron

BOIRON na Kongresu primární péče

Přednášky, odborná sdělení, diskuse i řada praktických workshopů – takový byl program 16. ročníku Kongresu primární péče, který se konal v polovině...

datum vydání: 20. 3. 2022

Přednášky, odborná sdělení, diskuse i řada praktických workshopů – takový byl program 16. ročníku Kongresu primární péče, který se konal v polovině března v pražském hotelu Clarion. Letošní ročník největší tuzemské akce svého druhu navštívilo více než 800 účastníků, a to zejména praktických lékařů pro dospělé a pediatrů.

Na dvoudenním kongresu nechyběl ani BOIRON a jeho medicínští reprezentanti. Na stánku lékařům představili široké portfolio přípravků a také projekt Homeopatie a věda, který odbornou veřejnost seznamuje s výzkumy v oblasti homeopatie. „Náš stánek navštívilo více než 150 lékařů. Zajímali se o léčivé přípravky, o novinky v homeopatii a také o možnosti homeopatického vzdělávání,“ vysvětluje Edita Krchová, která má ve společnosti Boiron na starosti medical marketing.


Na stánku byl nejčastěji komunikován vzhledem k aktuálnímu dění ve světě léčivý přípravek Sédatif PC (na léčbu úzkosti, emočního napětí a lehkých poruch spánku), zájem byl však také o přípravky Sedalia či Camilia, které jsou často využívané pediatry. Svůj prostor dostala také čerstvá novinka - základní výzkum a studie prof. Michaela Frasse, která představuje homeopatii jako doplňkovou terapii v onkologii.

- - - - - - - - - - - - - - -

Sédatif PC® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití, užívaný tradičně v homeopatii k léčbě úzkosti a emočního napětí (které se projevují např. neklidem, nervozitou, podrážděností a poruchami koncentrace) a k léčbě lehkých poruch spánku. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Sedalia® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití, užívaný tradičně v homeopatii k léčbě nezávažných úzkostných stavů a lehkých poruch spánku u dětí od 1 roku. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Camilia® je homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití, užívaný tradičně v homeopatii ke zmírnění potíží spojených s růstem zubů u kojenců a batolat. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.