logo boiron

BOIRON 12. nejdůvěryhodnější farmaceutickou společností světa

Společnost BOIRON uspěla v žebříčku „Nejdůvěryhodnějších společností světa 2023“, kterou sestavila výzkumná společnost Statista ve spolupráci s americkým magazínem Newsweek. V kategorii Zdravotnictví a přírodní vědy se stala 12. nejdůvěryhodnější společností světa. V rámci Evropy se umístila na čtvrté příčce.

Společnost BOIRON uspěla v žebříčku „Nejdůvěryhodnějších společností světa 2023“, kterou sestavila výzkumná společnost Statista ve spolupráci s americkým magazínem Newsweek. V kategorii Zdravotnictví a přírodní vědy se stala 12. nejdůvěryhodnější společností světa. V rámci Evropy se umístila na čtvrté příčce.

Důvěra je základní faktor, který ovlivňuje mnohá rozhodnutí, která každodenně děláme. Od nakupování a investování až po místo, kde se rozhodneme pracovat. A právě důvěra byla hlavním kritériem výzkumu, do kterého byla zahrnuta také francouzská společnost Boiron.

Boiron, world's most trustworthy companies, newsweek

„Toto skvělé umístění v žebříčku a také vedoucí postavení francouzské společnosti v oblasti zdravotnictví je důležitým uznáním od všech lidí na světě, kteří užívají léky a další zdravotnické produkty Boiron. Je to další zdroj motivace pro naši farmaceutickou laboratoř. Budeme pokračovat ve vývoji homeopatie a našich inovací, abychom co nejlépe splnili očekávání pacientů, a kdo ví, třeba se nám podaří získat i místa v dalších žebříčcích,“

Patrice Varraut, obchodní ředitel společnosti Boiron

Při hodnocení firem byly brány v úvahu tři hlavní veřejné pilíře důvěry: důvěra zákazníků, důvěra investorů a důvěra zaměstnanců. Magazín Newsweek a globální společnost Statista získaly data pomocí rozsáhlého průzkumu, kterého se zúčastnilo více než 70 000 účastníků, a v rámci kterého bylo shromážděno 269 000 hodnocení společností. Do seznamu žebříčků bylo zařazeno 1 000 společností z 21 zemí a 23 odvětví.

Spotřebitelé hodnotili společnosti na základě výroků jako "Věřím, že tato společnost se mnou jako svým zákazníkem jedná férově", "Věřím, že tato společnost je kompetentně vedena" a "Věřím, že tato společnost jedná se svými zaměstnanci férově".

Více o umístění jednotlivých společností v žebříčku „Nejdůvěryhodnějších společnost světa 2023“ naleznete ZDE v odkazu.