100% bezpečnost francouzské výroby

 

 

Vyrábíme účinné, bezpečné a vysoce kvalitní léčivé přípravky. Celý výrobní proces, který je klíčový pro splnění všech parametrů, probíhá ve Francii.

Pro dodržení jedinečného výrobního postupu homeopatických léků používáme vlastní průmyslovou technologii. Naše granule a globule se vyrábějí výhradně:

 

- v Messimy: sídlo společnosti a hlavní výrobní závod (departement Rhône)

 

- v Montrichard (departement Loir-et-Cher)

 

- v Montévrain (departement Seine-et-Marne)

 

 

Naše výrobní závody jsou pravidelně kontrolovány regulačními orgány na celém světě, mezi něž patří například Státní agentura pro bezpečnost léků (ANSM) ve Francii nebo Food and Drug Administration (FDA) ve Spojených státech.

 

 

Květina žlutámask

Záruka výchozích surovin stálé kvality 

 

Naše homeopatické léčivé přípravky využívají léčebných vlastností tisíců látek nejrůznějšího původu: rostlinného, minerálního/chemického a živočišného. Pro jejich sběr a pěstování spolupracujeme se zemědělci, výrobci a profesionálními sběrači, přičemž upřednostňujeme krátké odbytové kanály. Všechny pěstované rostliny, které používáme, jsou bez genetických modifikací (GMO). U každé použité suroviny je dohledatelné místo i podmínky sběru. U našich obchodních partnerů provádíme pravidelné audity.  

 

Různorodé suroviny

Společnost Boiron laboratoř

1 020

schválených výrobních surovin

Byliny

53 %

výrobních surovin je rostlinného původu

Minerální původ

33 %

výrobních surovin je minerálního nebo chemického původu

Živočišný původ

14 %

výrobních surovin je živočišného původu

Sběr probíhá v souladu s biodiverzitou 

 

V souladu se správou praxí v oblasti sběru rostlinných surovin, stanovenou Světovou zdravotnickou organizací (WHO), naše zadávací dokumentace pro sběr rostlin vyžaduje: 

- podporovat udržitelnost rostlinných zdrojů,

- optimalizovat dohledatelnost rostlinných látek,

- chránit životní prostředí a biotopy.

Pravidla správné praxe platí také pro pěstování rostlinných druhů, které se v přírodě přirozeně nevyskytují, nebo druhů, jimž kvůli sběru hrozí zánik vzhledem k vysoké spotřebě.

 

 

Logo OMS

 

Výrobní procesy pod přísným dozorem

 

Všechny výchozí suroviny podléhají po dodání do našich laboratoří přísným kvalitativním kontrolám. Jedná se o organoleptické, botanické a fyzikálně-chemické kontroly, vedené kvalifikovanými odborníky. Je garantováno použití výchozích surovin, vody a vzduchu nejlepší kvality. Ja garantována také dohledatelnost.Během celého výrobního procesu realizují naše chemické, bakteriologické a botanické laboratoře přibližně 30 000 kontrol ročně. Za tímto účelem zaměstnáváme ve Francii 145 lékárníků, kteří pracují v našich vlastních analytických laboratořích.

 

 

 

Sdílet :

Facebook
Linkedin
test@tes.fr
ok